Відбулось засідання координаційної ради у справах дітей при виконкомі Бахмутської міської ради

15.08.2018 року відбулось засідання координаційної ради у справах дітей при виконкомі Бахмутської міської ради під головуванням заступника міського голови Точеної В.В.

На порядку денному постали важливі питання:

  1. Про стан профілактичної роботи щодо соціального захисту прав дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
  2. Про стан профілактичної роботи з попередження злочинності та правопорушень серед неповнолітніх.
  3. Про стан роботи служби у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської ьміської ради щодо захисту житлових та майнових прав дітей у 2018 році.

З зазначених питань присутні заслухали змістовні доповіді  начальника служби у справах дітей Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради Давіденко І.О., інспектора ювенальної превенції сектора превенції Бахмутського відділу поліції Микити В.В.

Після активного обговорення були прийняті відповідні рішення з урахуванням актуальних на сьогодні проблем у частині зайнятості дітей, організації їх навчання та дозвілля, соціального захисту. Окремо було наголошено на необхідності  залучення до вирішення проблем дітей та сімей з дітьми неурядових (громадських, благодійних) організацій, діяльність яких спрямована на вирішення інтересів дітей.