Туризм

Є в Україні міста з надзвичайним минулим та яскравим сьогоденням. Вони мають власне неповторне обличчя. Приваблюють своїми вулицями та старовинними будинками. В них завжди по-домашньому тепло і затишно.

Бахмутская крепостьСаме таке – місто Бахмут, одне з найстаріших міст Донбасу, яке люблять та поважають за культурні, історичні та загальнолюдські традиції.

Завдяки своїй багатій історії та сучасному розвитку Бахмут завжди привертав до себе увагу як вітчизняних, так і іноземних туристів.

Археологічні, етнографічні, історичні, архітектурні пам’ятки, об’єкти природно-заповідного фонду на території Артемівської міської ради є цінними об’єктами туристичної індустрії.

Цікавими для гостей нашого міста будуть експозиції Бахмутського краєзнавчого музею та розроблені ним екскурсійні маршрути “Топоніміка Бахмутського краю”, “Архітектура старовинного Бахмуту”, “Оглядова екскурсія по місту”, “Бахмутській край у роки І світової війни і революцій” та інші.

Зразком духовної спадщини українського народу, а також цікавинкою для туристів – є величезна колекція писанок з різних регіонів України, яка розташована в кімнаті-музеї при Бахмутському міському народному Домі. Оформлення кімнати-музею і наявні орнаментовані зразки писанок є базою для поширення знань з видів народного мистецтва.

Навіть не всі великі міста можуть пишатися ярмарком такого розмаху, як скажімо, ”Бахмутський шлях”, який проходить в м. Бахмут і куди приїжджають з усієї Донецької області. Маємо надію, що скоро зустрічатимемо гостей з усієї України.

м.Бахмут  Східна частина   Святотроицкий собор. Не сохранился   м.Бахмут  Гостинний торговий ряд  м.Бахмут Частина  торгової площі

Траса "Бахмутський шлях"А ще Бахмут славиться своєю трасою для ралі, яка в свій час була кращою трасою на пострадянському просторі. В місті проводиться реконструкція стадіону – як бази національного значення для підготовки спортсменів Параолімпійський ігор. На даному етапі в місті вже успішно працює легкоатлетичний манеж.

В Бахмуті існують передумови для розвитку промислового туризму. Так, були б цікавими відвідування провідних промислових підприємств – ПрАТ „АртВайнері” (унікальне підприємство, яке виготовляє шампанське за класичним методом), ПАТ „Машинобудівний завод „Вістек”, ДРГП „Донецькгеологія” (на цих підприємствах діють музеї) та інших.

Таким чином, Бахмут – місто, відкрите для добра і добрих людей, що відвідували його або захочуть відвідати.

Посилання за темою:

  • Туристичні об’єкти м. Бахмута 
  • Контактні дані установ, що здійснюють організацію та проведення екскурсій по місту
  • Туристичний маршрут №1. Архітектура старовинного Бахмута
  • Туристичний маршрут №2. Бахмут старовинний і сучасний

Донецькгеологія Літак Святониколаевский храм Новий дім Церковь Христова