Співпраця служби зайнятості та органів освіти – запорука ефективної профорієнтаційної роботи

22 серпня 2018 року відбулася традиційна зустріч фахівців Бахмутського міського центру зайнятості з заступниками директорів загальноосвітніх шкіл м.Бахмут з виховної роботи у Управлінні освіти Бахмутської міської ради. Такі зустрічі покликані скоординувати спільну роботу органів освіти та служби зайнятості з організації професійної орієнтації учнів загальноосвітніх навчальних закладах в новому навчальному році.

Завідувач сектором профорієнтації Галина Сіддікі проінформувала учасників заходу про можливості служби зайнятості та її соціальних партнерів щодо питань профорієнтації школярів, допомоги в виборі професії. Особливу увагу приділила таким новаціям, як оновлений офіційний сайт державної служби зайнятості та мобільний додаток «Центр професійної орієнтації» Донецької обласної служби зайнятості, а також окреслила напрямки роботи з учнівською молоддю та їх батьками соціально-правового тренінгового центру «Шлях до успіху», що з квітня 2018 року діє на базі Бахмутського міського  центру зайнятості.  

Профорієнтаційна  робота буде досить ефективною лише при спільному партнерстві.  Тому результатом заходу став   розроблений загальний графік спільних заходів Бахмутського МЦЗ та Управління освіти Бахмутської міської ради з питань професійної орієнтації учнів та випускників загальноосвітніх шкіл на 2018-2019 навчальний рік.