Порядок розгляду звернень

На сьогоднішній день місцева влада, її керівники відкриті для спілкування.

Ви можете звернутися до виконкому Бахмутської міської ради наступним чином:

  • залишити письмове звернення в загальному відділі міської ради (каб. 104 з 800 до 1700, перерва 1200-1300, тел. 44-05-06, факс 44-03-63)
  • направити лист поштою (84500, м. Бахмут, вул. Миру, 44)
  • прийти на прийом до керівників міста (графік тут)
  • зателефонувати на «пряму лінію» телефонного зв'язку (графік тут)
  • залишити електронне звернення
  • звернутись на прийом до працівників юридичного відділу міської ради щодо надання безоплатної первинної правової допомоги з питань, що належать до компетенції  виконкому Бахмутської міської (ІІ та ІV четвер місяця 0900-1200).

 

Основні вимоги щодо оформлення письмових звернень.

Прийом звернень громадян здійснюється відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян». У зверненні громадянина повинні бути зазначені: прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання, підпис заявника, дата написання. Заяви, оформлені без дотримання цих вимог повертаються заявникові з відповідними роз'ясненнями протягом 10 днів.

Відповідно до статті 8 Закону не розглядаються анонімні заяви, тобто без адреси, що не підписані, за якими неможливо встановити авторство.

Дія зазначеного закону не поширюється на звернення, якщо їх порядок розгляду регулюється кримінально-процесуальним, цивільно-процесуальним, антимонопольним і трудовим законодав-будівництві, що обумовлено статтею 12 Закону.

Скачати зразок написання заяви