Новини

11Амброзія полинолиста є одним з найбільш небезпечних бур'янів, який виснажує землю, витісняє культурні рослини і викликає алергічні реакції у людини. У період цвітіння пилок амброзії поширюється на десятки кілометрів, потрапляючи в очі, ніс, бронхи людини - викликає сльозотечу, погіршує зір, підвищує температуру тіла, призводить до різкого запалення слизових оболонок верхніх дихальних шляхів і нападів бронхіальної астми.

З метою усунення шкідливого впливу амброзії на здоров'я людини, запобігання створенню насіння і подальшого поширення карантинного бур'яну, Управління економічного розвитку Бахмутської міської ради просить всі підприємства, організації, установи, квартальні комітети, ЖБК, ОСББ, а також домовласників, орендарів і забудовників будь-якої форми власності, дотримуватися Правил благоустрою і своєчасно знищувати об'єкти рослинного карантину.

За невиконання заходів по боротьбі з карантинними рослинами, відповідно до ст.105 Кодексу України про адміністративні правопорушення від 07.12.1984 №8073-X, передбачається адміністративне покарання у вигляді накладення штрафу:

на громадян від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
на посадових осіб від восьми до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.