Конкурс проектів ІГС

 Конкурс з визначення програм (проектів, заходів),  розроблених інститутами громадянського суспільства м. Бахмут, для реалізації яких надається фінансова підтримка діє на підставі:

  • Рішення Бахмутської міської ради від 28.02.2018 №6/110-2109
    Про затвердження Положення про проведення Конкурсу  з визначення програм (проектів, заходів),  розроблених інститутами громадянського суспільства м. Бахмут, для реалізації яких надається фінансова підтримка.

 ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу для ІГС

Публічне оголошення початку конкурсу програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства

Інститути громадянського суспільства м.Бахмуту презентували 11 соціальних проектів, які будуть реалізовані за кошти місцевого бюджету у 2018 році на суму 100 тис. грн.

14 травня у «Клубі ветеранів» представники громадських організацій та автори 11 соціальних проектів, які пройшли попередню квалійфікацію, презентували свої соціальні ініціативи, аби довести актуальність та важливість запланованих заходів.

Серед тем презентованих проектів – національно-патріотичне виховання дітей та молоді, спорт, культурно-просвітницькі заходи, екологічні проекти та інше.

Виходячи з презентації та обговорення запропонованих соціальних ідей кошторисні витрати деяких проектів були зменшені. Таке рішення під час свого засідання, прийняла конкурсна комісія з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства м. Бахмут, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році.

Додатково: 

Критерії, якими керувались члени конкурсної комісії під час відбору проектів:

  • відповідність проекту його меті;
  • реалістичність досягнення і значущість очікуваних результатів та результативних показників виконання проекту;
  • очікувана ефективність використання бюджетних коштів (співвідношення кошторису витрат, необхідних для виконання (реалізації) проекту (ініціативи), та очікуваних результатів їх виконання (реалізації));
  • рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення, необхідного для виконання проекту, досвід провадження діяльності у відповідній сфері.

Переможці Конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства м. Бахмут у 2018 році