Інформація щодо актуальних грантів та конкурсів

ПРОГРАМА НАДАННЯ БІЗНЕС - ГРАНТІВ

Данська Рада у справах  біженців

Програма передбачає надання 600 бізнес – грантів у розмірі від 300 до 1000 доларів США, в залежності від індивідуальних потреб, на початок нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу (гроші будуть спрямовані на банківський рахунок особи в українській Валюті за курсом, актуальним на  дату  перерахування). Бізнес – гранти будуть надані учасникам проекту за умови успішного Захисту власної бізнес - ідеї.

Детальна інформація за посиланням https://bit.ly/2q2ka04

 

ПРОГРАМА СТВОРЕННЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ

Данська Рада у справах Біженців

Програма передбачає створення принаймні 250 нових робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від в Україні. В рамках цього компоненту будуть надані бізнес – гранти для розширення бізнесу та  створення нових робочих місць, в розмірі від 2000 до 10000 доларів США

Детальна інформація за посиланням https://bit.ly/2q0oRYf

 

ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ НА РИНКУ ПРАЦІ ДЛЯ ВПО

Данська Рада у справах Біженців

Надання можливості отримання нових та/або покращення існуючих професійних навичок ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, шляхом надання благодійної допомоги для проходження відповідних курсів, тренінгів та отримання кваліфікованої професійної освіти. Програма передбачає підтримку принаймні 500 ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, шляхом надання індивідуальних грантів в розмірі до 200 доларів США для отримання нових та покращення існуючих навичок через проходження відповідних курсів професійної освіти.

Детальна інформація за посиланням https://bit.ly/2GiScDF

 

ПРОГРАМА SENIOR EXPERTEN SERVICE

Фонд німецької економіки

Особливість програми полягає в тому, що фахівці – носії багаторічного досвіду, які є старші за віком та перебувають на пенсії, мають змогу інвестувати свій час, навички, вміння, досвід, контакти у експертну допомогу іншим. Сфери діяльності, в яких працюють фахівці програми, це : різноманітні галузі промисловості, сільського господарства, торгівлі, будівництва, транспорту, зв’язку, інформатики, банківсько-страхового сектора, освіти, охорони здоров’я, туризму, публічного адміністрування та інших сфер діяльності.

Детальна інформація за посиланням http://bit.ly/2EjICCG

 

ПРОГРАМА ІННОВАЦІЙНИХ ВАУЧЕРІВ ЄБРР

Мета конкурсу – покращення умов здійснення зовнішньоекономічної

діяльності, зокрема шляхом удосконалення практики реалізації відповідних нормативно – правових актів та посилення прозорості діяльності органів влади, через забезпечення участі широкого кола громадських організацій в адвокації питань, пов’язаних зі сприянням та спрощенням процедур торгівлі.

Детальна інформація за посиланням http://bit.ly/2AWDK4V

 

ГРАНТ НА БЕЗКОШТОВНИЙ СУПРОВІД ВАШОГО БІЗНЕСУ

Ви можете отримати річний супровід вашого бізнесу: допомогу у формуванні чіткої бізнес - моделі, збуту товару та послуг, консультації, як краще вести бізнес. Потрібно заповнити анкету на 75 запитань, які допоможуть підібрати найкращу программу розвитку. Після заповнення анкети з вами зв'яжеться менеджер проекту. Інформація про компанію та учасників залишатиметься конфіденційною і не  розголошуватиметься, дані анкет поширюватимуться лише в узагальнених показниках.

Детальна інформація за посиланням http://bit.ly/2BHgrJA