Охорона здоров'я

Акредитація КНП «Центр первинної медичної допомоги м.Бахмут»

Відповідно до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України від 15.07.1997 №765 «Про затвердження Порядку державної акредитації закладу охорони здоров’я» (із змінами), наказу Міністерства охорони здоров’я України від 14.03.

Реорганізація закладів охорони здоров’я

22.08.2018 року на сесії  Бахмутської міської ради  було розглянуто питання «Про припинення юридичної особи Комунального закладу охорони здоров’я «Бахмутська центральна районна лікарня» в результаті її реорганізації шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування м. Бахмут» та «Про припинення юридичної особи комунального закладу охорони здоров’я «Бахмутська стоматологічна поліклініка» в результаті її реорганізації шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство «Бахмутська стоматологічна поліклініка».

Підсумки роботи щодо розгляду звернень громадян у виконкомі Бахмутської міської ради у першому півріччі 2018 року

Організація роботи із зверненнями громадян у виконкомі Бахмутської міської ради протягом І півріччя 2018 року спрямовувалась на виконання вимог законодавчих, нормативно-правових документів, забезпечення системної роботи з письмовими зверненнями громадян, їх особистого прийому та забезпечення конституційного права громадян на звернення.