Депутатські фракції та групи

станом на 10.06.2015

Депутатська фракція від Партії регіонів

Дата створення фракції 29.12.2010 р.

  1. Шинкаренко Олександр Григорович – голова фракції
  2. Благовісний Сергій Володимирович
  3. Бойко Валерій Анатолійович
  4. Величко Володимир Ілліч
  5. Вітязь Володимир Михайлович
  6. Доценко Дмитро Миколайович
  7. Захаренко Володимир Степанович
  8. Корочанський Андрій Юрійович
  9. Котова Оксана Михайлівна
  10. Куличенко Максим Ігорович
  11. Мальована Вікторія Володимирівна
  12. Мирошниченко Віктор Миколайович
  13. Одоладов Дмитро Олександрович
  14. Радковський Артур Анатолійович
  15. Сабаєв Всеволод Володимирович
  16. Сакали Володимир Васильович
  17. Северінов Михайло Володимирович
  18. Трижон Сергій Анатолійович
  19. Трубеко Олександр Володимирович
  20. Шпичка Віталій Вікторович
  21. Шрамко Вячеслав Миколайович
  22. Ятченко Микола Іванович

Депутатська група від Комунистичної партії України

Дата створення групи 26.01.2011 р.

  1. Бойко Володимир Петрович – голова групи
  2. Маковський Олександр Олександрович
  3. Ситников Сергій Анатолійович

Позафракційні депутати з 29.10.2014 р.

  1. Акулова Альона Львівна
  2. Бондарєв Олександр Володимирович
  3. Говорун Раїса Анатоліївна
  4. Голубєв Олександр Вікторович
  5. Деменков Сергій Іванович
  6. Дмитроц Світлана Володимирівна
  7. Зінченко Наталя Леонідівна
  8. Зиков Юрій Ананійович
  9. Іванков Володимир Володимирович
  10. Калеватих Микола Миколайович
  11. Капленко Ольга Петрівна
  12. Кіщенко Світлана Іванівна
  13. Коломієць Валерій Віталійович
  14. Красножон Наталія Миколаївна
  15. Лещінер Вікторія Наумівна
  16. Малазонія Годердзі Джинджикоєвич
  17. Мельнікова Світлана Леонідівна
  18. Ніколаєв Віктор Григорович
  19. Нікітенко Олексій Миколайович
  20. Пантєєв Валерій Олександрович
  21. Паржицький Вячеслав Вячеславовоич
  22. Савостіна Ольга Яківна
  23. Скирда Ігор Володимирович
  24. Скок Тетяна Володимирівна
  25. Скрипник Вікторія Вікторівна
  26. Слєсарєв Валерій Валерійович
  27. Смага Галина Леонідівна
  28. Сорока Ігор Володимирович
  29. Сотников Роман Геннадійович
  30. Трущін Сергій Миколайович
  31. Чепурін Артем Юрійович