Анонс

121 сесія Бахмутської міської ради 6 скликання 

26 вересня 2018 року о 9.00 годин  у великому залі засідань адміністративного будинку Бахмутської міської ради, відбудеться 121-а сесія Бахмутської міської ради 6 скликання.

Легка атлетика

Дата публікації

2 вересня у м.Бахмут на стадіоні «Металург» відбудуться обласні змагання серед юнаків – Олімпійський урок «Дитяча легка атлетика» та чемпіонат Донецької області на призи ЗМСУ І. Ліщинської.

В змаганнях приймають участь юнаки та дівчата 2005- 2007 р .н. (4 юнака + 4 дівчини )- Олімпійський урок, 2001- 2002, 2003- 2004 р. н.

Головний приз у вигляді спортивного годинника Garmin Forerunner 35, надає компанія aparat.ua офіційний магазин GARMIN в Україні!

Запрошуємо взяти участь в пам’ятній акції «Чотири роки болю»

Дата публікації

Шановні бахмутчани та гості міста!

Відокремлений підрозділ громадської організації «Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» в Донецькій області та Бахмутська міська рада запрошує взяти участь в пам’ятній акції «Чотири роки болю», присвяченій трагічним подіям під Іловайськом, яка відбудеться 28 серпня 2018 року о 14.00 год. у сквері Визволителів Донбасу (вул. Чайковського).

Наприкінці заходу відбудеться покладання квітів.

Проведення другої премії соціальних проектів Social Project Awards

Дата публікації

З 1 липня по 29 серпня 2018 року активісти з усієї України можуть подати заявку на другу щорічну премію соціальних проектів Social Project Awards, організаторами якої є Міністерство молоді та спорту України спільно з журналом PROactive та за підтримки компанії "Цитрус”. Церемонія нагородження переможців відбудеться 8 грудня в Одеському театрі опери та балету.

Відбудеться чергове засідання виконкому Бахмутської міської ради

Дата публікації

12.09.2018 року о 9-00 годині в малій залі засідань адміністративного будинку міської ради відбудеться засідання виконкому Бахмутської міської ради.